Penziony v Mellieħa

Ubytování v Mellieħa v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Mellieħa. Většina penzionů v Mellieħa se od hotelů v Mellieħa liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Mellieħa.
Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Carob Hills - Villa Gaia 

Foto: Carob Hills - Villa Gaia
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Carob Hills - Villa Gaia is a villa with a hot tub, situated in Mellieħa. Guests benefit from terrace. The kitchen features a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine and a kettle.


2. Citrine Villa 

Foto: Citrine Villa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting sea views, Citrine Villa offers accommodation with a terrace, around 3.4 km from Popeye Village. The property, housed in a building dating from 1991, provides free WiFi.


3. Aurora 

Foto: Aurora
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
84 %

Aurora je hotel situovaný v Mellieħe, 15 minut chůze od pláže Golden Bay (Zlatá zátoka). V některých pokojích je posezení, kde mohou hosté relaxovat a některé mají terasu nebo balkon. V celém hotelu Aurora lze zdarma využívat Wi-Fi.


4. Santa Maria Villa Apartments 

Foto: Santa Maria Villa Apartments
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
84 %

Featuring a garden, Santa Maria Villa Apartments offers self-catering accommodation in Mellieħa, 3 km from Ghadira Bay. Free WiFi is available throughout the property. All units are air conditioned and include a seating area with TV.


5. Carob Hills - Villa Blu 

Foto: Carob Hills - Villa Blu
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Set in Mellieħa in the Malta region, Carob Hills - Villa Blu has a garden. This property is 5 km from Popeye Village and features free WiFi. Leading onto a terrace, the air-conditioned villa consists of 4 bedrooms.


6. Carob Hills - Villa Goa 

Foto: Carob Hills - Villa Goa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Located in Mellieħa, 5 km from Popeye Village, Carob Hills - Villa Goa provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. The accommodation is 2.9 km from the Ghadira Bay.


7. G19 Villa in Mellieha 

Foto: G19 Villa in Mellieha
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


8. Villa Maldon 

Foto: Villa Maldon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Set in Mellieħa, within 5 km of Popeye Village and 5 km of Ghadira Bay, Villa Maldon offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor swimming pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a terrace.


9. Villa Aurelia 

Foto: Villa Aurelia
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring a private pool and pool views, Villa Aurelia is located in Mellieħa. Guests benefit from a terrace and an outdoor pool.


10. Luna Holiday Complex StarStarStar

Foto: Luna Holiday Complex
Pokojů: 144
Hodnocení hostů
78 %

Luna Holiday Complex je prázdninový komplex situovaný u zátoky Mellieha, 400 metrů od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, 2 velké bazény a řadou barů a restaurací.

Pokoje

Studio typu Standard
osoby49 - 64 EUR za noc
Studio typu Superior
osoby64 - 79 EUR za noc
Studio s výhledem na moře
osoby61 - 69 EUR za noc
Penthouse
osoby177 - 218 EUR za noc
Apartmán typu Superior se 2 ložnicemi
osob125 - 158 EUR za noc

10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: